SALE OUT. | Bosch | Kettle | TWK1M123 | Electric | 2400 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Black | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
34.34 € 28.38 € (bez PVN 21%) | 1 | 03.06. |
SALE OUT. | Bosch | Kettle | TWK1M123 | Electric | 2400 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Black | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 255.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 260.00 mm |
| Bruto svars | 1.60 kg |
| Bruto platums MM | 225.00 mm |
| Net Svars | 1.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 116.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 360.00 g |
| Plastmasas No Pet | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.40 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Bosch |
| Kapacītāte | 1.7 L |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Electric |
| Producer produkts nosaukums | TWK1M123 |
| Producer produkts saime | Kettle |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Jauda | 2400 W |
| Ūdens līmeņa indikators | Yes |
| 360 rotācijas bāze | Yes |
| Materiāls | Plastic |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sale Out | Y, Y |