SALE OUT. Bosch Compact Toaster | TAT2M123 MyMoment | Power 950 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
42.59 € 35.20 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
SALE OUT. Bosch Compact Toaster | TAT2M123 MyMoment | Power 950 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 345.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 248.00 mm |
| Bruto svars | 2.00 kg |
| Bruto platums MM | 190.00 mm |
| Net Svars | 1.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 53.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 450.00 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 0.50 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Bosch |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Jauda | 950 W |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Slotu Skaits | 2 |
| Jaudas līmeņu skaits | 6 |
| Producer produkts nosaukums | TAT2M123 MyMoment |
| Producer produkts saime | Compact Toaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sale Out | y |