• White Freestanding Chest freezer • 196 L 9 kg/24h 4* 21 h • Static • SN-T 10 - 43 °C • C 39 dB • E 199 kWh 70 W • 35.5 kg
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
262.61 € 217.03 € (bez PVN 21%) | 33 | 06.05. |
• White Freestanding Chest freezer • 196 L 9 kg/24h 4* 21 h • Static • SN-T 10 - 43 °C • C 39 dB • E 199 kWh 70 W • 35.5 kg
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Tips | Chest freezer |
| Krāsa | White |
| Platums | 915 mm |
| Dziļums | 555 mm |
| Augstums | 845 mm |
|---|---|
| Net Svars | 35.5 kg |
| Garantija | 24 months |
| Other | Original |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/CANDY/CCHH200E.pdf |