Philips | Coffee maker Maintenance kit: Oil, 2x AquaClean, 6x Coffee oil remover tablets, 6x Milk circuit cleaner sachets | CA6707/10
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
48.07 € 39.73 € (bez PVN 21%) | 4 | 21.05. |
Philips | Coffee maker Maintenance kit: Oil, 2x AquaClean, 6x Coffee oil remover tablets, 6x Milk circuit cleaner sachets | CA6707/10
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 128.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 165.00 mm |
| Bruto svars | 0.56 kg |
| Bruto platums MM | 128.00 mm |
| Net Svars | 0.41 kg |
| Packing daudzums | 2 pcs |
| Tare svars KG | 0.14 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Philips |
| Paletes daudzums | 320 pcs |
|---|---|
| Papīra Pasteboard | 139 g |
| Plastmasas No Pet | 4 g |
| Producer produkts nosaukums | CA6707/10 |
| Producer produkts saime | Coffee maker Maintenance kit: oil, 2xAquaClean, 6xcoffee oil remover tablets, 6xMilk circuit cleaner sachets |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 190 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 280 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 160 mm |
| Tare svars galvenais Carton | 0.195 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.philips.lt/c-p/CA6707_10/prieziuros-rinkinys |