• White Built-in 267 L • 193 L Multi-Airflow system (fridge) LED Fridge interior light • 74 L Bottom-placed No Frost (freezer) 4* 6 kg/24h • E 231 kWh B 35 dB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
695.22 € 574.56 € (bez PVN 21%) | 70 | 04.05. |
• White Built-in 267 L • 193 L Multi-Airflow system (fridge) LED Fridge interior light • 74 L Bottom-placed No Frost (freezer) 4* 6 kg/24h • E 231 kWh B 35 dB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Krāsa | White |
| Platums | 540 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 1775 mm |
| Net Svars | 62 kg |
|---|---|
| Garantija | 24 months |
| Other | Original |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/SAMSUNG/BRB80F26CES0EO.pdf |