SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum S20 (Black) EU | Xiaomi Robot Vacuum (EU) | S20 | Wet&Dry | 2900 mAh | Dust capacity 0.4 L | 5000 Pa | Black | USED,SCRATCHES, MISSING MANUALS, MISSING INNER PACKAGING
Šim produktam ir 3 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
162.38 € 134.20 € (bez PVN 21%) | 1 | 03.06. |
SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum S20 (Black) EU | Xiaomi Robot Vacuum (EU) | S20 | Wet&Dry | 2900 mAh | Dust capacity 0.4 L | 5000 Pa | Black | USED,SCRATCHES, MISSING MANUALS, MISSING INNER PACKAGING
Šim produktam ir 3 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 385.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 462.00 mm |
| Bruto svars | 3.80 kg |
| Bruto platums MM | 145.00 mm |
| Net Svars | 3.60 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 64.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| TI svars KG | 0.05 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Applikācijas | Yes |
|---|---|
| Sūkšanas jauda | 5000 Paskāls |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Wet&Dry |
| Augstums | 9.8 cm |
| Sukas Veids | 1 main brush and 1 side brush |
| Putekļu ietilpība | 0.4 L |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.27 L |
| Producer produkts nosaukums | S20 |
| Producer produkts saime | Robot Vacuum (EU) |
| Baterijas veiktspēja | 2900 mAh |
| Lāzera sensoru tehnoloģija | Yes |
| Interaktyvus Kartis | Multi-floor Mapping |
| Kontroles Tips | Voice control; Remote control |
| Jauda | 45 W |
| Saleout | USED,SCRATCHES, MISSING MANUALS, MISSING INNER PACKAGING |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |