SALE OUT. Xiaomi Vacuum Cleaner | G30 Max EU | Cordless operating | 700 W | 28.8 V | Grey | Warranty 24 month(s) | USED, DIRTY, MISSING INNER PACKAGING, MISSING POWER CHARGER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
314.43 € 259.86 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
SALE OUT. Xiaomi Vacuum Cleaner | G30 Max EU | Cordless operating | 700 W | 28.8 V | Grey | Warranty 24 month(s) | USED, DIRTY, MISSING INNER PACKAGING, MISSING POWER CHARGER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 783.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 158.00 mm |
| Bruto svars | 7.50 kg |
| Bruto platums MM | 382.00 mm |
| Net Svars | 5.10 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 36.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 400.00 g |
| Tare svars KG | 2.40 kg |
| TI svars KG | 0.06 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
|---|---|
| Ierīces tips | Cordless operating |
| Produkta krāsa | Grey |
| Jauda | 700 W |
| Uzlādes laiks | 3.5 h |
| Putekļu ietilpība | 0.8 L |
| Ūdens rezervuāra tilpums | N/A L |
| Baterijas Tips | Lithium Ion |
| Spriegums | 28.8 V |
| Producer produkts nosaukums | G30 Max EU |
| Producer produkts saime | Vacuum Cleaner |
| Mitra sūkšana | No |
| Mazgāšanas funkcija | No |
| Saleout | USED, DIRTY, MISSING INNER PACKAGING, MISSING POWER CHARGER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Sale Out | y |