360° hot airflow for rapid cooking; Two baskets synced for double the flavour
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
162.38 € 134.20 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
360° hot airflow for rapid cooking; Two baskets synced for double the flavour
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 520.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 457.00 mm |
| Bruto svars | 12.15 kg |
| Bruto platums MM | 335.00 mm |
| Net Svars | 10.79 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 24.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastmasas No Pet | 36.00 g |
| Tare svars KG | 1.36 kg |
| Tilpums M3 | 0.08 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Producer produkts nosaukums | Smart Double Stack Air Fryer 12L |
|---|---|
| Jauda | 2800 W |
| Numurs Of programmas | 14 |
| Kapacītāte | 12 L |
| Displeja Veids | LCD |
| Produkta krāsa | Black |
| Temperatūra | 40-230 °C |
| Spriegums | 220-240 V |
| Skata lodziņš | No |
| Temperatūra min | 40 °C |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING AS DEMO |
| Sale Out | Y |