SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum 5 Pro EU | Wet&Dry | 5200 mAh | 20000 Pa | White | DAMAGED PACKAGING AS DEMO | 24 month(s)
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
631.62 € 522.00 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum 5 Pro EU | Wet&Dry | 5200 mAh | 20000 Pa | White | DAMAGED PACKAGING AS DEMO | 24 month(s)
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 445.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 680.00 mm |
| Bruto svars | 6.20 kg |
| Bruto platums MM | 430.00 mm |
| Net Svars | 3.60 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 161.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 600.00 g |
| Tare svars KG | 2.60 kg |
| TI svars KG | 0.39 kg |
| Tilpums M3 | 0.13 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
|---|---|
| Sūkšanas jauda | 20000 Paskāls |
| Diametrs | 35 cm |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Wet&Dry |
| Augstums | 8.8 cm |
| Sukas Veids | 1 main brush and 1 side brush |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 4 L |
| Īpašās funkcijas | Front HD camera for real-time home view and obstacle marking; Extendable mop and side brush for effective edge and corner cleaning; Hassle-free anti-tangle design and self-cleaning base station; Up to 20mm obstacle crossing; Main and side brushes both feature anti-tangle protection technology |
| Producer produkts nosaukums | Robot Vacuum 5 Pro EU |
| Baterijas veiktspēja | 5200 mAh |
| Lāzera sensoru tehnoloģija | Yes |
| Interaktyvus Kartis | Multi-floor Mapping |
| Durvju šķērsojums | 2 cm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING AS DEMO |