SALE OUT. Xiaomi Cordless Hair Straightener Brush EU | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Temperature (min) 160 °C | Temperature (max) 200 °C | DEMO, SCRATCHED
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
51.22 € 42.33 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
SALE OUT. Xiaomi Cordless Hair Straightener Brush EU | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Temperature (min) 160 °C | Temperature (max) 200 °C | DEMO, SCRATCHED
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 226.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 49.00 mm |
| Bruto svars | 0.43 kg |
| Bruto platums MM | 93.00 mm |
| Net Svars | 0.28 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 2882.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 100.00 g |
| Plastmasas No Pet | 55.00 g |
| Tare svars KG | 0.16 kg |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
|---|---|
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Keramiskā sildīšanas sistēma | Yes |
| Temperatūra maks | 200 °C |
| Iesildīšanās laiks | N/A s |
| Gatavības indikators | No |
| Temperatūra min | 160 °C |
| Joniskā funcija | Yes |
| Producer produkts nosaukums | Cordless Hair Straightener Brush EU |
| Saleout | DEMO, SCRATCHED |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Sale Out | Y |