The uniquely designed ThermoProtect additive for daily care mixes warm and cold air powerfully. The temperature is reduced by 10 ° C, but the hair still dries quickly.
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
The uniquely designed ThermoProtect additive for daily care mixes warm and cold air powerfully. The temperature is reduced by 10 ° C, but the hair still dries quickly.
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 295 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 215.00 mm |
| Bruto svars | 0.72 kg |
| Bruto platums MM | 90 mm |
| Net Svars | 0.496 kg |
| Packing daudzums | 8 pcs |
| Papīra Pasteboard | 224.00 g |
| Tare svars KG | 0.22 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer produkts nosaukums | BHD300/00 3000 Series |
| Pakāršanas cilpa | Yes |
| Izsmidzinātāja sprausla | No |
| Produkta krāsa | White/Pink |
| Cool Shot Funkcija | Yes |
| Producer produkts saime | Hair Dryer |
|---|---|
| Ātrumu skaits | 3 |
| Jauda | 1600 W |
| Salocāms rokturis | No |
| Joniskā funcija | No |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Tips | Hair dryer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Motors Tips | DC |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 605 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 385 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 235 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 5.76 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.931 kg |
| Paletes daudzums | 248 pcs |
| Ražotājs | Philips |