• White Built-in 370 L • 280 L No Frost (fridge) LED Fridge interior light • 90 L Bottom-placed No Frost (freezer) 4* 5.2 kg/24h • E 246.5 kWh B 35 dB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
817.27 € 675.43 € (bez PVN 21%) | 7 | 27.05. |
• White Built-in 370 L • 280 L No Frost (fridge) LED Fridge interior light • 90 L Bottom-placed No Frost (freezer) 4* 5.2 kg/24h • E 246.5 kWh B 35 dB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Krāsa | White |
| Platums | 690 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 1940 mm |
| Net Svars | 79.5 kg |
|---|---|
| Garantija | 24 months |
| Other | Original |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/BEKO/BCNE400E40SN.pdf |