• Freestanding Front-load 6 kg 1000 RPM White • Built-in display • Cotton, Eco 40-60°C, Hygiene/anti-allergy, Intensive/outdoor, Jeans/denim, Mix, Rinse & spin, Spin, Wool • Load balancing system
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
222.56 € 183.93 € (bez PVN 21%) | 3 | 19.05. |
• Freestanding Front-load 6 kg 1000 RPM White • Built-in display • Cotton, Eco 40-60°C, Hygiene/anti-allergy, Intensive/outdoor, Jeans/denim, Mix, Rinse & spin, Spin, Wool • Load balancing system
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Ražotāja logotips | ![]() |
|---|---|
| Krāsa | White |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 840 mm |
|---|---|
| Net Svars | 53 kg |
| Garantija | 24 months |
| Other | Package damaged |