SALE OUT. | Bissell | Carpet and Upholstery Cleaner | 20671 SpotClean C2 | Corded operating | 340 W | Titanium/Silver Gray/Cha Cha Lime | Warranty 23 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 23 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
124.25 € 102.69 € (bez PVN 21%) | 2 | 03.06. |
SALE OUT. | Bissell | Carpet and Upholstery Cleaner | 20671 SpotClean C2 | Corded operating | 340 W | Titanium/Silver Gray/Cha Cha Lime | Warranty 23 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 23 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 235.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 344.00 mm |
| Bruto svars | 5.83 kg |
| Bruto platums MM | 458.00 mm |
| Net Svars | 4.38 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 47.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1250.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.45 kg |
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Bissell |
| Kabeļa garums | 3.6 m |
| Tīrīšanas virsmas | Carpet, Rugs, Upholstery, Stairs |
| Ierīces tips | Corded operating |
|---|---|
| Produkta krāsa | Titanium/Silver Gray/Cha Cha Lime |
| Nēsāšanas rokturis | Yes |
| Jauda | 340 W |
| Trokšņu līmenis | 81.5 dB |
| Putekļu ietilpība | 1.4 L |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1.1 L |
| Īpašās funkcijas | Strong spray and powerful vacuum effectively removes everyday spills, spots and stains from upholstery, rugs and stairs. |
| Garantija | 23 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | 20671 SpotClean C2 |
| Producer produkts saime | Carpet and Upholstery Cleaner |
| Mitra sūkšana | Yes |
| Mazgāšanas funkcija | No |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sale Out | Y, Y |
| Sūkšanas jauda | 9-12k Paskāls |