SALE OUT. Singer Sewing Machine | 14HD-854 Heavy Duty Serger | Number of stitches 8 | Grey | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
327.72 € 270.84 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
SALE OUT. Singer Sewing Machine | 14HD-854 Heavy Duty Serger | Number of stitches 8 | Grey | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 380.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 320.00 mm |
| Bruto svars | 8.00 kg |
| Bruto platums MM | 320.00 mm |
| Net Svars | 7.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 21.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 755.00 g |
| Plastmasas No Pet | 45.00 g |
| Tare svars KG | 0.80 kg |
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Singer |
| Tips | Sewing Machine |
| Dūriena garums | Adjustable |
|---|---|
| Dūrienu skaits | 8 |
| Pogcaurumu Skaits | 1-step |
| Dūriena platums | Adjustable |
| Brīvā pleca platforma | Yes |
| Automātiskā vītnošana | No |
| Producer produkts nosaukums | 14HD-854 Heavy Duty Serger |
| Produkta krāsa | Grey |
| Iebūvēts apgaismojums | Yes |
| Producer produkts saime | Sewing Machine |
| Jauda | 120 W |
| Apgriezienu ātrums | 1300 RPM |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sale Out | Y |