SALE OUT. Caso Barbecue Cooler | S-L | Energy efficiency class F | Free standing | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED TOP, DENT DOOR CORNER
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
451.89 € 373.46 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
SALE OUT. Caso Barbecue Cooler | S-L | Energy efficiency class F | Free standing | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED TOP, DENT DOOR CORNER
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 550.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 720.00 mm |
| Bruto svars | 36.75 kg |
| Bruto platums MM | 480.00 mm |
| Net Svars | 35.15 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 4.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 200.00 g |
| PET | 400.00 g |
| Plastmasas No Pet | 1000.00 g |
| Tare svars KG | 1.60 kg |
| Tilpums M3 | 0.19 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Caso |
| Produkta krāsa | Black |
| Temperatūras zonu skaits | 1 |
| Platums | 43 cm |
| Augstums | 68 cm |
|---|---|
| Plauktu Skaits | 3 |
| Durvju enģes | Left |
| Dziļums | 50 cm |
| Produkta veids | Free standing |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 99 kWh |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Totālā neto ietilpība | 63 L |
| Jauda | 60 W |
| Temperatūra | 2-14 °C |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50 Hz |
| Plauktu materiāls | Iron chrome |
| Spriegums | 220-240 V |
| Producer produkts nosaukums | S-L |
| Producer produkts saime | Barbecue Cooler |
| Garantija | 22 mēnesis(i) |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED TOP, DENT DOOR CORNER |
| Sale Out | Y |