TEFAL | Vacuum cleaner | TY6A31 | Cordless operating | Handstick | 140 W | Operating time (max) 180 min | Purple/Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
147.45 € 121.86 € (bez PVN 21%) | 10 | 26.05. |
TEFAL | Vacuum cleaner | TY6A31 | Cordless operating | Handstick | 140 W | Operating time (max) 180 min | Purple/Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 100.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 785.00 mm |
| Bruto svars | 2.50 kg |
| Bruto platums MM | 305.00 mm |
| Net Svars | 2.25 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | TEFAL |
| Tare svars KG | 0.25 kg |
| Paletes daudzums | 36 pcs |
| Papīra Pasteboard | 239 g |
| Plastmasas No Pet | 11 g |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| TI svars KG | 0.25 kg |
|---|---|
| Ierīces tips | Cordless operating |
| Darbības laiks max | 180 min |
| Produkta krāsa | Purple/Black |
| Tips | Handstick |
| Jauda | 140 W |
| Bez Vada | Yes |
| Trokšņu līmenis | 81 dB |
| Putekļu ietilpība | 0.4 L |
| Ūdens rezervuāra tilpums | N/A L |
| Baterijas Tips | Lithium-ion |
| Producer produkts nosaukums | TY6A31 |
| Producer produkts saime | Vacuum cleaner |
| Mitra sūkšana | No |
| Mazgāšanas funkcija | No |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |