MEMORY COMPACT FLASH 4GB/TS4GCF180I TRANSCEND
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
117.59 € 97.18 € (bez PVN 21%) | 2 | 02.06. |
MEMORY COMPACT FLASH 4GB/TS4GCF180I TRANSCEND
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Transcend CF180I. Capacity: 4 GB, Flash card type: CompactFlash, Internal memory type: MLC, Read speed: 85 MB/s, Write speed: 75 MB/s. Product colour: Black |
|---|---|
| Vienība kastes augstums | 0.045 |
| Vienība kastes garums | 0.055 |
| Vienība kastes platums | 0.01 |
| Ietilpība | 4 GB |
| Zibspuldze kartes tips | CompactFlash |
| RAM Tips | MLC |
| Lasīšana Ātrums | 85 MB/s |
| Rakstīšana ātrums | 75 MB/s |
| Vidējais laiks between failures (MTBF) | 3000000 h |
| Produkts krāsa | Black |
| Atmiņa spriegums | 3.3/5 V |
| Barošanas consumption (typical) | 0.6 W |
| Darbības relatīvs mitrums (H-H) | 0 - 95 % |
| Darbības trieciens | 1500 G |
|---|---|
| Darbības temperatūra (T-T) | -40 - 85 °C |
| Glabāšana temperatūra (T-T) | -40 - 85 °C |
| Vibrācija pretestība | 20 G |
| Dziļums | 36.4 mm |
| Augstums | 3.3 mm |
| Platums | 42.8 mm |
| Daudzums uz pakotne | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Atbilstības sertifikāti | Federal Communications Commission (FCC)/RoHS/UKCA |
| Garantija period | 3 year(s) |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienība Calculated skaļums | 2.475E-05 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.014 kg |