TV SET ACC MOBILE STAND/43-75"/BLACK TS1552E-B ONKRON
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
321.07 € 265.35 € (bez PVN 21%) | 5 | 19.05. |
TV SET ACC MOBILE STAND/43-75"/BLACK TS1552E-B ONKRON
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Summary | ONKRON TS1552E. Maximum weight capacity: 70 kg, Minimum screen size: 109.2 cm (43"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Height adjustment range: 950 - 1600 mm, Tilt angle range: -10 - 5°, Angle of rotation: 90°. Product colour: Black |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://onkron-uk.co.uk/products/motorized-mobile-tv-stand-for-43-75-max-70-kg-black-ts1552e?_pos=2&_sid=2e169097f&_ss=r |
| Vienība kastes augstums | 0.23 |
| Vienība kastes garums | 0.97 |
| Vienība kastes platums | 0.58 |
| Maksimālais ekrāna izmērs | 75 " |
| Maksimālais Vesa stiprinājums | 600 x 400 mm |
| Maksimālais svars ietilpība | 70 kg |
| Maksimālais svars ietilpība uz displejs | 65 kg |
| Minimālais ekrāna izmērs | 43 " |
| Minimālais Vesa stiprinājums | 100 x 100 mm |
| Montāžas veids | Floor |
| Numurs Of displeji atbalstīts | 1 |
| Paneļa montāžas interfeiss | 100 x 100/200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 100/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/500 x 200/500 x 400/600 x 200/600 x 300/600 x 400 mm |
| rotācijas leņķis | 90 ° |
| Iebūvēts In plaukts | Yes |
| Glavas atbalsta un plecu jostu pilnkomplekta | Yes |
| Augstums regulēšana diapazons | 950 - 1600 mm |
| Augstums regulēšana tips | Electric |
| Pacelšana ātrums | 21 mm/sec |
| Bloķējams riteņi | Yes |
| Numurs of riteņi | 4 wheel(s) |
|---|---|
| Rotējošais | Yes |
| Noliekšana regulēšana | Yes |
| Noliekšana leņķis diapazons | -10 - 5 ° |
| Riteņi | Yes |
| Korpusa materiāls | SPCC |
| Produkts krāsa | Black |
| Sešstūra atslēga iekļauta | Yes |
| Manuāls | Yes |
| product_attr.NUMBER_OF_HEX_KEYS_INCLUDED | 1 |
| Orientācija | Landscape/Portrait |
| Tālvadības vadība iekļauta | Yes |
| Iepakojums dziļums | 570 mm |
| Iepakojums augstums | 240 mm |
| Iepakojums svars | 25430 g |
| Iepakojums platums | 970 mm |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.1294 cubm |
| Vienība Calculated svars | 25.5 kg |