Tristar SZ-4116 Cyclone Vacuum Cleaner, Bagless, Compact Design, Volume 2 L, White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
53.03 € 43.83 € (bez PVN 21%) | 6 | 06.05. |
Tristar SZ-4116 Cyclone Vacuum Cleaner, Bagless, Compact Design, Volume 2 L, White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 295.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 390.00 mm |
| Bruto svars | 4.74 kg |
| Bruto platums MM | 270.00 mm |
| Net Svars | 4.08 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 648.00 g |
| Plastmasas No Pet | 15.00 g |
| Tare svars KG | 0.66 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Tristar |
| Paletes daudzums | 56 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-sz-4116-cyclone-vacuum-cleaner-bagless-sz--4116 |