Gorenje | Vacuum cleaner | SVC180FW | Handstick 2in1 | Handstick | 18 V | Operating time (max) 50 min | White | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
105.86 € 87.49 € (bez PVN 21%) | 4 | 14.05. |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC180FW | Handstick 2in1 | Handstick | 18 V | Operating time (max) 50 min | White | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 340 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 625 mm |
| Bruto svars | 4 kg |
| Bruto platums MM | 160 mm |
| Net Svars | 3.1 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 900.00 g |
| Tare svars KG | 0.90 kg |
| TI svars KG | 0.15 kg |
| Tilpums M3 | 0.034 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Melnie metāli | 45.00 g |
| Plastmasas No Pet | 45.00 g |
| Producer produkts nosaukums | SVC180FW |
| Producer produkts saime | Vacuum cleaner |
| Ierīces tips | Handstick 2in1 |
| Produkta krāsa | White |
| Darbības laiks max | 50 min |
| Bez Vada | Yes |
| Uzlādes laiks | 6 h |
| Spriegums | 18 V |
|---|---|
| Uzlādes indikators | Yes |
| Īpašās funkcijas | Completely foldable handle allows storage in smaller compartments. Place the vacuum cleaner on the charging dock so it is ready when you need it. Powerful LEDs light up the dark areas. The flexible neck joint will allow you to easily reach under the wardrobes, tables, and sofas. |
| Baterijas Tips | Lithium Ion |
| Sukas Veids | Motorized Brush |
| Putekļu savācēja tips | Container |
| Tips | Handstick |
| Putekļu ietilpība | 0.6 L |
| Mitra sūkšana | No |
| Mazgāšanas funkcija | No |
| Svars | 3.5 kg |
| Lādētāja bāze | Yes |
| Trokšņu līmenis | 72 dB |
| Turbo Birste | Yes |
| Sprauslu Skaits | 2 |
| Hepa filtrēšanas sistēma | Yes |
| Dokstacija iekļauta | Yes |
| Glabāšana | Charging base |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ūdens rezervuāra tilpums | - L |
| Akumulatora Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Paletes daudzums | 32 pcs |
| Ražotājs | Gorenje |
| Ražotājs datu lapa | https://international.gorenje.com/products/small-domestic-appliance/vacuum-cleaners/svc180fw/735396#spec |