MONITOR ACC LIFT UP TO 24"/BLACK NWSSC24-B ONKRON
  • Produkta kods: NWSSC24-B
  • EAN: 4262392442325
  • Stāvoklis: Jauns
CenaSkaitsPiegāde
2
Apraksts
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
Parametri
SummaryONKRON NWS-SC24-B. Maximum weight capacity: 15 kg, Maximum screen size: 61 cm (24"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Product colour: Black
Ražotājs datu lapahttp://onkron.com/
Vienība kastes augstums0.73
Vienība kastes garums0.72
Vienība kastes platums0.24
Maksimālais ekrāna izmērs24 "
Maksimālais Vesa stiprinājums100 x 100 mm
Maksimālais svars ietilpība15 kg
Maksimālais svars ietilpība uz displejs15 kg
Minimālais Vesa stiprinājums75 x 75 mm
Montāžas veidsDesk
Numurs Of displeji atbalstīts1
Paneļa montāžas interfeiss100 x 100/75 x 75 mm
Korpusa materiālsAluminium/Steel
Produkts krāsaBlack
Ieejas spriegums220 - 240 V
Iepakojums dziļums690 mm
Iepakojums augstums220 mm
Iepakojums svars17000 g
Iepakojums platums720 mm
Daudzums uz pakotne1 pc(s)
Pacelšana ātrums50 mm/sec