IIYAMA DSG3001C-R1 Gaming desk mount for single monitor with height adjustable VESA 75x75 or 100x100mm USB ports (P)
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
| Ean Kods | 4948570032563 |
|---|---|
| Augstums | 125 mm |
| Platums | 300 mm |
| Garums | 410 mm |