IIYAMA DS1002D-B1 Dual-Monitor table bracket with foot for Displays 10-30Zoll VESA 75x75 mm oder 100x100 mm weight 10kg (P)
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
| Ean Kods | 4948570032068 |
|---|---|
| Augstums | 100 mm |
| Platums | 325 mm |
| Garums | 430 mm |