UV-C sterilization killing 99.99% bacteria; Dual cyclone system constant suction power; LED Display Screen
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
188.93 € 156.14 € (bez PVN 21%) | 24 | 06.05. |
UV-C sterilization killing 99.99% bacteria; Dual cyclone system constant suction power; LED Display Screen
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 330 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 412 mm |
| Bruto svars | 3.40 kg |
| Bruto platums MM | 245 mm |
| Net Svars | 2.70 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 600.00 g |
| Plastmasas No Pet | 100.00 g |
| Tare svars KG | 0.70 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| TI svars KG | 0 kg |
| PET | 9.00 g |
| Producer produkts nosaukums | BX7 Pro UV Anti-mite |
| Ierīces tips | Corded operating |
| Produkta krāsa | Grey |
| Baterijas Tips | Lithium Ion |
| Producer produkts saime | Vacuum Cleaner |
| Trokšņu līmenis | 78 dB |
|---|---|
| Spriegums | 220-240 V |
| Bez Vada | No |
| Ūdens rezervuāra tilpums | N/A L |
| Jauda | 700 W |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Mazgāšanas funkcija | No |
| Putekļu ietilpība | 0.5 L |
| Putekļu savācēja tips | Container |
| Tips | Handheld |
| Mitra sūkšana | No |
| Platums | 28.3 cm |
| Augstums | 22.3 cm |
| Dziļums | 37 cm |
| Paletes daudzums | 42 pcs |
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.jimmyglobal.com/Anti-mite-uv-vacuums/jimmy-apollo-bx7-pro-anti-mite-uv-vacuum |