Jimmy | Vacuum Cleaner | BX5 Pro Anti-mite | Corded operating | Handheld | 500 W | 220-240 V
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
120.75 € 99.79 € (bez PVN 21%) | 44 | 06.05. |
Jimmy | Vacuum Cleaner | BX5 Pro Anti-mite | Corded operating | Handheld | 500 W | 220-240 V
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 412.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 245.00 mm |
| Bruto svars | 3.05 kg |
| Bruto platums MM | 330.00 mm |
| Net Svars | 2.15 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 700 g |
| Plastmasas No Pet | 200 g |
| Tare svars KG | 0.9 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 84 pcs |
| TI svars KG | 0 kg |
| PET | 9.00 g |
| Producer produkts nosaukums | BX5 Pro Anti-mite |
| Ierīces tips | Corded operating |
| Producer produkts saime | Vacuum Cleaner |
| Trokšņu līmenis | 75 dB |
| Spriegums | 220-240 V |
|---|---|
| Bez Vada | No |
| Ūdens rezervuāra tilpums | - L |
| Jauda | 500 W |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Mazgāšanas funkcija | No |
| Putekļu ietilpība | 0.5 L |
| Putekļu savācēja tips | Container |
| Tips | Handheld |
| Mitra sūkšana | No |
| Sukas Veids | Roller brush |
| Mazgājams filtrs | Yes |
| Filtra Veids | Dual Cyclone |
| Īpašās funkcijas | JIMMY BX5 Pro has been tested and certified by professional organizations and has a dust mite and dust mite allergen removal rate of over 99.9%, protecting you and your family's health. |
| Baterijas Tips | Lithium Ion |
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://lithuanian.jimmyglobal.com/Anti-mite-uv-vacuums/jimmy-bx5-pro-anti-mite-uv-vacuum |