Xiaomi Robot Vacuum E5 (Black) EU | Xiaomi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
114.95 € 95.00 € (bez PVN 21%) | 47 | 06.05. |
Xiaomi Robot Vacuum E5 (Black) EU | Xiaomi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 418.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 369.00 mm |
| Bruto svars | 3.7 kg |
| Bruto platums MM | 122.00 mm |
| Net Svars | 3 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 690 g |
| Plastmasas No Pet | 10 g |
| Tare svars KG | 0.7 kg |
| TI svars KG | 0.50 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 100 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |