Suction Power: 12kPa; Hot air temperature: 50℃; Suction power: ≥40AW
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
55.87 € 46.17 € (bez PVN 21%) | 25 | 06.05. |
Suction Power: 12kPa; Hot air temperature: 50℃; Suction power: ≥40AW
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 260.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 160.00 mm |
| Bruto svars | 1.83 kg |
| Bruto platums MM | 250.00 mm |
| Net Svars | 1.63 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 166 pcs |
| Kabeļa garums | 3.5 m |
|---|---|
| Ierīces tips | Corded operating |
| Produkta krāsa | White |
| Jauda | 350 W |
| Bez Vada | No |
| Trokšņu līmenis | 78 dB |
| Putekļu ietilpība | 0.3 L |
| Ūdens rezervuāra tilpums | - L |
| Producer produkts saime | Dust Mite Vacuum Cleaner |
| Mitra sūkšana | No |
| Mazgāšanas funkcija | No |
| Putekļu savācēja tips | Container |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |