Xiaomi | Robot Vacuum X10+/S10+/X10/X20+/S20+/X20Pro/X20Max/S40C Side Brush | BHR6687GL
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
13.12 € 10.84 € (bez PVN 21%) | 37 | 06.05. |
Xiaomi | Robot Vacuum X10+/S10+/X10/X20+/S20+/X20Pro/X20Max/S40C Side Brush | BHR6687GL
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 140 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 135 mm |
| Bruto svars | 0.071 kg |
| Bruto platums MM | 45 mm |
| Net Svars | 0.026 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.045 kg |
| Tilpums M3 | 0.0008505 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 410 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 370 mm |
|---|---|
| Bruto augstums galvenais Carton | 340 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 4.686 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.516 kg |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Producer produkts nosaukums | BHR6687GL |
| Producer produkts saime | Robot Vacuum X10+/S10+/X10/X20+/S20+/X20Pro/X20Max/S40C Side Brush |
| Savietojamība | For Xiaomi Robot Vacuum X10+/S10+/X10/X20+/S20+/X20Pro/X20Max/S40C Side Brush |
| Paletes daudzums | 2003 pcs |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |