Bissell | Carpet Cleaner | ProHeat 2x Revolution | Corded operating | Handstick | Washing function | 800 W | Red/Titanium | Warranty 24 month(s)
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
420.69 € 347.68 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
Bissell | Carpet Cleaner | ProHeat 2x Revolution | Corded operating | Handstick | Washing function | 800 W | Red/Titanium | Warranty 24 month(s)
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 460 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 600 mm |
| Bruto svars | 11.9 kg |
| Bruto platums MM | 345 mm |
| Net Svars | 9.9 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1650.00 g |
| Plastmasas No Pet | 350.00 g |
| Tare svars KG | 2.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.09522 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| TI svars KG | 0.651 kg |
| Ierīces tips | Corded operating |
| Produkta krāsa | Red/Titanium |
| Tips | Handstick |
| Baterijas Tips | - |
| Producer produkts nosaukums | ProHeat 2x Revolution |
| Producer produkts saime | Carpet Cleaner |
| Nēsāšanas rokturis | Yes |
| Putekļu ietilpība | 3.7 L |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 3.7 L |
| Melnie metāli | 40.00 g |
|---|---|
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Birste iekļauta | Yes |
| Integrēts on off slēdzis | Yes |
| Jauda | 800 W |
| Tīrīšanas virsmas | Carpet, Area Rugs, Upholstery, Stairs, Mattresses and More |
| Pie sienas piestiprināms | No |
| Glabāšana | Self standing |
| Platums | 32 cm |
| Augstums | 110.5 cm |
| Dziļums | 38 cm |
| Kabeļa garums | 7 m |
| Noņemams ūdens rezervuārs | Yes |
| Īpašās funkcijas | Deeply wash and clean your carpets, lifting away spots and stains gently. Powerful carpet cleaning device with 12 rows of rotating dirt lifter power brushes. 3.7 iters tank capacity. Includes on-board hose attachments. Easy to fill, empty and clean 2-in-1 tank |
| Trokšņu līmenis | 82 dB |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Sample bottle Wash & Protect, Spraying Crevice Tool; 10 cm Tough Stain Tool |
| Funkcijas | Vacuums and washes |
| Grīdas uzgaļa tīrīšanas platums | 28 cm |
| Mitra sūkšana | No |
| Mazgāšanas funkcija | Yes |
| Putekļu savācēja tips | Container |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Ražotājs | Bissell |
| Ražotājs datu lapa | https://www.bissell.eu/product/proheat-2x-revolution |