Length 26 cm; Clamp expandable to 2.5 cm; Max payload 2 kg
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
39.97 € 33.03 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
Length 26 cm; Clamp expandable to 2.5 cm; Max payload 2 kg
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 420 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 45 mm |
| Bruto svars | 0.46 kg |
| Bruto platums MM | 95 mm |
| Net Svars | 0.299 kg |
| Packing daudzums | 30 pcs |
| Papīra Pasteboard | 79 g |
| Plastmasas No Pet | 82.00 g |
| Tare svars KG | 0.161 kg |
| Tilpums M3 | 0.0017955 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Produkta krāsa | Black |
|---|---|
| Producer produkts nosaukums | Solid Arm |
| Materiāls | Steel, Hard Composite |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 850 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 315 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 270 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 13.8 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 1.229 kg |
| Ražotājs | Elgato |
| Paletes daudzums | 690 pcs |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.corsair.com/ca/en/Categories/Products/Elgato-Gaming/Multi-Mount/Solid-Arm/p/10AAG9901 |