IIYAMA XCB3497WQSNPH-B1 34inch VA 3440x1440 350cd/m2 0.4ms 2xHDMI DP USB
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
| Ean Kods | 4948570125296 |
|---|---|
| Augstums | 497 mm |
| Platums | 195 mm |
| Garums | 940 mm |