SALE OUT. Gembird WM-58ST-01 Premium full-motion TV wall mount, 32”-58” | Gembird Wall mount | WM-58ST-01 | Tilt, swivel, rotate | 32-58 \" | Maximum weight (capacity) 36.4 kg | DAMAGED PACKAGING | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
| Bruto dziļums MM | 580.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 246.00 mm |
| Bruto svars | 6.00 kg |
| Bruto platums MM | 65.00 mm |
| Net Svars | 4.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 167.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastmasas No Pet | 300.00 g |
| Tare svars KG | 1.50 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Gembird |
|---|---|
| Maksimālais svars tilpums | 36.4 kg |
| Vesa wall mounting system saderīgs | 100x100-400x400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība max | 400x400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība min | 100x100 mm |
| Produkta krāsa | Black |
| Funkcijas | Tilt, swivel, rotate |
| Izvietošana | Wall mount |
| Ekrāna izmērs saderība | 32-58 in |
| Produkta Nosaukums | WM-58ST-01 |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 58 in |