FSP 80 PLUS, ATX 3.1, Gen 5.1, Direct cable | VITA-750BD | 750 W
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
| Bruto dziļums MM | 140.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 90.00 mm |
| Bruto svars | 3.50 kg |
| Bruto platums MM | 150.00 mm |
| Net Svars | 3.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 400.00 g |
| Plastmasas No Pet | 100.00 g |
| Tare svars KG | 0.50 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Ražotājs | FSP |
| Paletes daudzums | 286 pcs |
| Nominālā jauda | 750 W |