Speed: 900-1100-1300 RPM. Overheat protection. Adjustable angle: 130 ° .
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
38.39 € 31.73 € (bez PVN 21%) | 6 | 06.05. |
Speed: 900-1100-1300 RPM. Overheat protection. Adjustable angle: 130 ° .
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
|---|---|
| Bruto svars | 3.496 kg |
| Net Svars | 2.919 kg |
| Producer produkts nosaukums | VE-5933 |
| Diametrs | 30 cm |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Tālvadības vadība | No |
| Produkta krāsa | Stainless Steel |
| Jauda | 55 W |
| Tips | Desk Fan |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.03570075 m³ |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.577 kg |
| Bruto dziļums MM | 405 mm |
| Bruto platums MM | 410 mm |
| Bruto augstums MM | 215 mm |
| Plastmasas No Pet | 8 g |
| Papīra Pasteboard | 569 g |
| Embeed akumulatora | No |
| Ražotājs | Tristar |
| Paletes daudzums | 51 pcs |
| Ražotājs datu lapa | http://www.tristar.eu/en/Huishoudelijk/Climate_Control/Fans/VE-5933/3/3282 |