Tristar VE-5858 | Table Fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | 40 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
28.40 € 23.47 € (bez PVN 21%) | 10 | 06.05. |
Tristar VE-5858 | Table Fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | 40 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 175.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 421.00 mm |
| Bruto svars | 2.41 kg |
| Bruto platums MM | 386.00 mm |
| Net Svars | 2.09 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 310.00 g |
| Plastmasas No Pet | 9.00 g |
| Tare svars KG | 0.32 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Tristar |
| Paletes daudzums | 30 pcs |
|---|---|
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Table Fan |
| Diametrs | 30 cm |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Svārstības | No |
| Tālvadības vadība | No |
| Producer produkts nosaukums | VE-5858 |
| Kabeļa garums | 1.6 m |
| Jauda | 40 W |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-products/climate-control/fans/tristar-ve-5858-box-fan-ve--5858 |