Overheating protection
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
26.06 € 21.54 € (bez PVN 21%) | 10 | 06.05. |
Overheating protection
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 410 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1200 mm |
| Bruto svars | 2.62 kg |
| Bruto platums MM | 400 mm |
| Net Svars | 2.15 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 455 g |
| Plastmasas No Pet | 15 g |
| Tare svars KG | 0.47 kg |
| Tilpums M3 | 0.1968 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | VE-5756 |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Stand Fan |
|---|---|
| Jauda | 45 W |
| Diametrs | 40 cm |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Svārstības | Yes |
| Tālvadības vadība | No |
| Kabeļa garums | 1.6 m |
| Svārstību diapazons | 85 ° |
| Trokšņu līmenis | 56.82 dB |
| Spriegums | 240 V |
| Asmeņu skaits | 3 |
| Paletes daudzums | 39 pcs |
| Ražotājs | Tristar |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-ve-5756-stand-fan-ve--5756 |