Tristar | VE-5755 | Stand Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
26.06 € 21.54 € (bez PVN 21%) | 12 | 25.05. |
Tristar | VE-5755 | Stand Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Tristar |
| Papīra Pasteboard | 483 g |
| Plastmasas No Pet | 17 g |
| Bruto svars | 2.71 kg |
| Bruto dziļums MM | 620 mm |
| Bruto platums MM | 620 mm |
| Bruto augstums MM | 1150 mm |
| Tilpums M3 | 0.44206 m³ |
| Net Svars | 2.21 kg |
| Tare svars KG | 0.5 kg |
| Paletes daudzums | 34 pcs |
|---|---|
| Kabeļa garums | 1.6 m |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Stand Fan |
| Diametrs | 40 cm |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Svārstību diapazons | 85 ° |
| Svārstības | Yes |
| Tālvadības vadība | No |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | VE-5755 |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-ve-5755-stand-fan-ve--5755 |