Tristar | Desk fan | VE-5727 | Desk fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 40 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
25.08 € 20.73 € (bez PVN 21%) | 6 | 06.05. |
Tristar | Desk fan | VE-5727 | Desk fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 40 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 525 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 425 mm |
| Bruto svars | 2.32 kg |
| Bruto platums MM | 115 mm |
| Net Svars | 1.86 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 432 g |
| Tare svars KG | 0.46 kg |
| Tilpums M3 | 0.025659375 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | VE-5727 |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Desk fan |
| Jauda | 40 W |
|---|---|
| Diametrs | 30 cm |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Svārstības | Yes |
| Tālvadības vadība | No |
| Producer produkts saime | Desk fan |
| Plastmasas No Pet | 28 g |
| Kabeļa garums | 1.6 m |
| Svārstību diapazons | 85 ° |
| Trokšņu līmenis | 56.82 dB |
| Spriegums | 240 V |
| Asmeņu skaits | 3 |
| Paletes daudzums | 23 pcs |
| Ražotājs | Tristar |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/it-it/tristar-ve-5727-ventilatore-da-tavolo-ve--5727 |