Overheating protection
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
21.60 € 17.85 € (bez PVN 21%) | 20 | 06.05. |
Overheating protection
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 380 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 285 mm |
| Bruto svars | 1.47 kg |
| Bruto platums MM | 110 mm |
| Net Svars | 1.196 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 265 g |
| Tare svars KG | 0.274 kg |
| Tilpums M3 | 0.011913 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | VE-5721 |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Desk fan |
| Jauda | 30 W |
|---|---|
| Diametrs | 23 cm |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Svārstības | Yes |
| Tālvadības vadība | No |
| Producer produkts saime | Desk fan |
| Plastmasas No Pet | 9 g |
| Kabeļa garums | 1.6 m |
| Svārstību diapazons | 85 ° |
| Trokšņu līmenis | 48.65 dB |
| Spriegums | 240 V |
| Asmeņu skaits | 3 |
| Paletes daudzums | 23 pcs |
| Ražotājs | Tristar |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-ve-5721-desk-fan-ve--5721 |