TEFAL | Food Steamer | VC139810 | Black | 800 W | Capacity 6 L | Number of baskets 2
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
54.38 € 44.94 € (bez PVN 21%) | 10 | 03.06. |
TEFAL | Food Steamer | VC139810 | Black | 800 W | Capacity 6 L | Number of baskets 2
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 320 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 295 mm |
| Bruto svars | 2.75 kg |
| Bruto platums MM | 300.00 mm |
| Net Svars | 1.75 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.02832 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | VC139810 |
|---|---|
| Kapacītāte | 6 L |
| Jauda | 800 W |
| Iebūvēts taimeris | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Automātiskā siltuma uzturēšana | No |
| Grozu Skaits | 2 |
| Ekrāns | No |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1 L |
| Producer produkts saime | Food Steamer |
| Paletes daudzums | 61 pcs |
| Ražotājs | TEFAL |