A power bank designed for laptop charging.
30000 mAh QC/PD 65W portable battery with LCD, for laptops
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
107.70 € 89.01 € (bez PVN 21%) | 11 | 01.05. |
A power bank designed for laptop charging.
30000 mAh QC/PD 65W portable battery with LCD, for laptops
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Rivacase VA1080. Battery capacity: 30000 mAh, Battery technology: Lithium Polymer (LiPo). USB Type-A output ports: 2, USB Type-C ports quantity: 2. Product colour: Black, Blue |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://rivacase.com/en/products/power-accessories/portable-rechargeable-batteries/VA1080-20000mAh-black-EU-QCPD-65W-portable-battery-with-LCD-for-laptops |
| Vienība kastes augstums | 0.05 |
| Vienība kastes garums | 0.205 |
| Vienība kastes platums | 0.1 |
| Akumulatora ietilpība | 30000 mAh |
| Akumulatora ietilpība | 111 Wh |
| Akumulatora tehnoloģija | Lithium Polymer (LiPo) |
| USB Jauda Piegāde up to | 65 W |
| Iebūvēts displejs | Yes |
| Lādētājs saderība | Mobile phone/Smartphone,Notebook/Netbook |
| Displeja veids | LCD |
| LED indikatori | Charging |
| Numurs Of Simultaneously Connected Devices Max | 2 |
| Barošanas Bank ierīces uzlāde At vienreiz | Yes |
| Produkts krāsa | Black/Blue |
|---|---|
| Forma | Rectangle |
| Ievades interfeiss | USB Type-C |
| USB Tips A Izeja Porti | 2 |
| USB Type-C porti skaits | 2 |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Ports 1 izejas strāva | 3 A |
| Ports 2 izejas strāva | 3 A |
| Ports 3 izejas strāva | 2.9 A |
| Ports 4 izejas strāva | 2.9 A |
| Vienības uz piegāde kastes | 12 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.001535 cubm |
| Produkts tīkla svars | 0.63 kg |
| Vienība Calculated svars | 0.75 kg |