Powerful, time-saving features; Fast installation; Convenient access to projector tools; Enhanced flexibility; Install and adjust multiple projectors
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
552.64 € 456.73 € (bez PVN 21%) | 1 | 01.05. |
Powerful, time-saving features; Fast installation; Convenient access to projector tools; Enhanced flexibility; Install and adjust multiple projectors
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 133.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 77.00 mm |
| Bruto svars | 0.17 kg |
| Bruto platums MM | 79.00 mm |
| Net Svars | 0.15 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 15.00 g |
| Plastmasas No Pet | 5.00 g |
| Tare svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| TI svars KG | 0.02 kg |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Spilgtums | Does not apply ANSI lūmeni |
| Producer produkts nosaukums | ELPEC01 |
| Producer produkts saime | External Camera |
| Kontrasta attiecība | Does not apply |
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 1068 pcs |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://epson.com/Accessories/Projector-Accessories/PixAlign-ELPEC01-Camera-for-Epson-Large-Venue-Laser-Projectors/p/V12HA46010 |