Epson | EH-TW840 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
877.96 € 725.59 € (bez PVN 21%) | 2 | 27.05. |
Epson | EH-TW840 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 355.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 160.00 mm |
| Bruto svars | 4.13 kg |
| Bruto platums MM | 380.00 mm |
| Net Svars | 2.70 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1144.00 g |
| Plastmasas No Pet | 286.00 g |
| Tare svars KG | 1.43 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 40 pcs |
|---|---|
| Pārraides attālums | 1.21-1.45:1 |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Produkta krāsa | White |
| Spilgtums | 4000 ANSI lūmeni |
| Producer produkts nosaukums | EH-TW840 |
| Producer produkts saime | 3LCD Laser Projector |
| Kontrasta attiecība | 16000:1 |
| WI FI savienojums | No |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/en_EU/products/projector/home-cinema/eh-tw840-affordable-full-hd-lamp-projector-with-2x-hdmi-ports%2C-impressive-large-display-up-to-337-inches-and-4%2C000-lumens-brightness/p/52650 |