Epson | EB-W53 | WXGA (1280x800) | 4000 ANSI lumens | White
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
702.15 € 580.29 € (bez PVN 21%) | 2 | 19.05. |
Epson | EB-W53 | WXGA (1280x800) | 4000 ANSI lumens | White
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 267.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 112.00 mm |
| Bruto svars | 3.40 kg |
| Bruto platums MM | 332.00 mm |
| Net Svars | 2.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 600.00 g |
| Plastmasas No Pet | 300.00 g |
| Tare svars KG | 0.90 kg |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | Yes |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 87 pcs |
| Pārraides attālums | 1.27 - 2.54:1 |
| Maksimālā izšķirtspēja | WXGA (1280x800) |
| Produkta krāsa | White |
| Spilgtums | 4000 ANSI lūmeni |
| Producer produkts nosaukums | EB-W53 |
| Producer produkts saime | 3LCD Projector |
| Kontrasta attiecība | 16000:1 |
| WI FI savienojums | No |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/en_EU/products/projector/home-cinema/eb-w53/p/52638 |