Epson | EB-L690SE | WUXGA (1920x1200) | 6000 ANSI lumens | White
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
5986.00 € 4947.11 € (bez PVN 21%) | 1 | 01.05. |
Epson | EB-L690SE | WUXGA (1920x1200) | 6000 ANSI lumens | White
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 398.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 181.00 mm |
| Bruto svars | 10.50 kg |
| Bruto platums MM | 470.00 mm |
| Net Svars | 9.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 400.00 g |
| Tare svars KG | 1.20 kg |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | Yes |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 26 pcs |
| Maksimālā izšķirtspēja | WUXGA (1920x1200) |
| Produkta krāsa | White |
| Spilgtums | 6000 ANSI lūmeni |
| Producer produkts nosaukums | EB-L690SE |
| Producer produkts saime | 3LCD Laser Projector |
| Kontrasta attiecība | 5000000:1 |
| WI FI savienojums | No |
| Attēla formāts | 16:10 |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |