Epson | EB-L520U | WUXGA (1920x1200) | 5200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2731.78 € 2257.67 € (bez PVN 21%) | 3 | 27.05. |
Epson | EB-L520U | WUXGA (1920x1200) | 5200 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 530 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 205 mm |
| Bruto svars | 8.7 kg |
| Bruto platums MM | 490 mm |
| Net Svars | 7.7 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| TI svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.0532385 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Maksimālā izšķirtspēja | WUXGA (1920x1200) |
| Produkta krāsa | White |
| Spilgtums | 5200 ANSI lūmeni |
| Producer produkts nosaukums | EB-L520U |
| Producer produkts saime | Laser Projector |
| Kontrasta attiecība | 2500000:1 |
| Attēla formāts | 16:10 |
| Hdmi pieslēgvietu skaits | 2 |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Lampas Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Paletes daudzums | 32 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.hu/products/projectors/installation/eb-l520u |