The G4 Doorbell Pro is a WiFi-enabled video doorbell equipped with a primary 5MP camera and a secondary 8MP package camera.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
349.17 € 288.57 € (bez PVN 21%) | 2 | 19.05. |
The G4 Doorbell Pro is a WiFi-enabled video doorbell equipped with a primary 5MP camera and a secondary 8MP package camera.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Saīsināts apraksts | Doorbell Camera |
|---|---|
| Sensors izšķirtspēja | 5 Mpixel |
| Attēla sensors tehnoloģija | CMOS |
| Max video izšķirtspēja | 1600x1200 |
| Maksimālais kadru uzņemšanas ātrums | 30 fps |
| Horizontāls skatīšanās leņķis | 138° |
| Vertikāls skatīšanās leņķis | 114° |
| Diagonāle skatīšanās leņķis | 155° |
| Tīmekļa Cam funkcijas | Night Vision Infrared LEDs on lens PIR IR Cut Filter Weatherproof Two-way audio |
| Atbalstīts formāti | H.264 |
| Drošība līmenis | IPX4 |
| Installed zibspuldze atmiņa glabāšana ietilpība | 256 MB |
| RAM | 512 MB |
| Datu saite protokols atbalsta | Wi-Fi |
| Tīklošana Compliant standarti | IEEE 802.11ac Bluetooth 5.0 |
| Iebūvēts In Devices | Microphone Speaker LED Indicator Reset Button |
| Krāsa | White/Black |
| Montāžas Capability | Wallmount |
| Sertifikāti | FCC, IC, CE |
| Max darbības Temp | 40 °C |
|---|---|
| Min darbības Temp | -10 °C |
| Dziļums | 28.7 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Platums | 51.7 mm |
| Net Svars | 0.253, 0.3 kg |
| Garantija Returnable | Yes |
| Garantija termiņš | 24 |
| Garantija Criteria | Serial Number |
| Garantija Notes | 24 months - for EU |
| Iepakojums svars | 0.5 kg |
| Iepakojums saturs | 1 |
| Bruto svars | 1 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojums tīkla svars Carton | 1 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojums tīkla svars plastmasas | 1 kg |
| Iepakojums tips | Box |
| Ekonomiskais operators ES / pilnvarotais pārstāvis | Ubiquiti International Holding B.V. |
| Pasta adrese | Ekkersrijt 3102. Son en Breugel, 5692 CC., The Netherlands |
| Elektroniskā adrese | legal@ui.com |