Professional-grade, 48-port Layer 3 Etherlighting™ switch with (32) 10 GbE, (16) 2.5 GbE, and (4) 25G SFP28 ports.
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2266.89 € 1873.46 € (bez PVN 21%) | 1 | 05.05. |
Professional-grade, 48-port Layer 3 Etherlighting™ switch with (32) 10 GbE, (16) 2.5 GbE, and (4) 25G SFP28 ports.
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Summary | Ubiquiti UniFi Pro XG 48. Switch type: Managed, Switch layer: L2/L3. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 10G Ethernet (100/1000/10000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 48. MAC address table: 128000 entries, Switching capacity: 920 Gbit/s. Power connector: AC/DC. Rack mounting, Form factor: 1U |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://eu.store.ui.com/eu/en/category/switching-professional-max-xg/products/usw-pro-xg-48 |
| CnCode | 85176200 |
| Vienība kastes augstums | 0.23 |
| Vienība kastes garums | 0.765 |
| Vienība kastes platums | 0.59 |
| Kvalitāte Of serviss Qos atbalsts | Yes |
| Slēdzis slānis | L2/L3 |
| Slēdzis tips | Managed |
| product_attr.10G_ETHERNET_COPPER_PORTS_QUANTITY | 32 |
| product_attr.25G_ETHERNET_COPPER_PORTS_QUANTITY | 16 |
| Pamata pārslēgšana Rj45 Ethernet porti daudzums | 48 |
| Pamata pārslēgšana Rj45 Ethernet porti tips | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Barošanas savienotājs | AC/DC |
| product_attr.SFP28_PORTS_QUANTITY | 4 |
| product_attr.10G_SUPPORT | Yes |
| Broadcast vētra vadība | Yes |
| Plūsmas vadība atbalsts | Yes |
| product_attr.IPV4_ROUTES | 256000 |
| Numurs Of Vlans | 1000 |
| Ports Mirroring | Yes |
| product_attr.RATE_LIMITING | Yes |
| product_attr.VIRTUAL_LAN_FEATURES | Interface-based VLAN/Voice VLAN |
| Vlan atbalsts | Yes |
| Pāradresācija ātrums | 684 Mpps |
| Lieli kadri atbalsts | Yes |
| MAC Address tabula | 128000 entries |
| Pakete bufera atmiņa | 8 MB |
| product_attr.STATIC_ROUTE | Yes |
| Pārslēgšana ietilpība | 920 Gbit/s |
| Caurlaidspēja | 460 Gbit/s |
| product_attr.ACCESS_CONTROL_LIST_ACL_IPV4_ENTRIES | 256 |
| product_attr.DHCP_FEATURES | DHCP guarding/DHCP relay/DHCP server/DHCPv6 snooping |
|---|---|
| IGMP snooping | Yes |
| product_attr.LOOP_PROTECTION | Yes |
| Multiraides atbalsts | Yes |
| Fona apgaismojuma displejs | Yes |
| Displeja veids | LCM |
| Formas faktors | 1U |
| Korpusa materiāls | SGCC |
| Produkts krāsa | Grey |
| Statīva montāža | Yes |
| Atiestatīšana poga | Yes |
| Saliekams | Yes |
| Ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas consumption (max) | 250 W |
| Barošanas avots | AC/DC |
| Barošanas barošana iekļauta | Yes |
| Redundant barošanas barošana Rps atbalsts | Yes |
| Barošanas pāri Ethernet POE | No |
| Darbības relatīvs mitrums (H-H) | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūra (T-T) | -5 - 40 °C |
| Dziļums | 480 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 7500 g |
| Platums | 442 mm |
| Komplektā iekļauti kabeļi | Power |
| Statīvs stiprinājums komplekts | Yes |
| Atbilstības sertifikāti | CE/Federal Communications Commission (FCC)/Industry Canada (IC)/National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.1038 cubm |
| Vienība Calculated svars | 13 kg |