EDBAK ULS4337 Universal LED System for 4 cabinets 600 x 337.5 | Black
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
301.27 € 248.98 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
EDBAK ULS4337 Universal LED System for 4 cabinets 600 x 337.5 | Black
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 75.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1357.00 mm |
| Bruto svars | 7.00 kg |
| Bruto platums MM | 85.00 mm |
| Net Svars | 6.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | EDBAK |
| Paletes daudzums | 100 pcs |
| Produkta krāsa | Black |
| Produkta Nosaukums | ULS4337 Universal LED System for 4 cabinets 600 x 337.5 |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://edbak.com/product/uls4337-universal-led-system/ |